سئو سایت موسسه حقوقی | سئوگرافی

آیا حاضرید پروژه سئوی خود را شروع کنید

در حال بارگزاری
 

سئوگرافی یکی از قدیمی‌ترین سایت‌های سئو و خدمات بهینه سازی سایت در ایران می‌باشد.

 

@ با تقدیم احترام به قوانین کپی‌رایت!

تماس با ما
 

021 88 17 21 31

 

info@seography.ir

 

سئو سایت موسسه حقوقی و وکیلان

برای جذب هر چه بیشتر موکلان و توسعه موسسه حقوقیتان، شما نیاز به یک وب سایت تعاملی با طراحی خوب دارید. اما هر چه قدر که وبسایت شرکت شما خوب باشد و برای ان هزینه کرده باشید، باز هم نیاز است که توسط مشتریان و موکلان دیده شود. اینجاست که سئو سایت موسسه حقوقیتان، امری کاملا ضروریست.

بدون داشتن ترافیک برای سایت، طراحی خوب سایت هیچ اهمیتی ندارد. چرا که نمی تواند موجب تماس های تلفنی به شما گردد. با استفاده از سئو سایت شرکت حقوقی خود، می توانید کسب و کار خود را بهبود ببخشید. برای رسیاندن سایت خود به صفحه اول گوگل، با ما تماس بگیرید و بهینه سازی سایت خود را به ما بسپارید.

 

در ادامه به معرفی پنج نکته سئو در بهینه سازی سایت موسسه حقوقی می پردازیم تا با استفاده از آنها سئو سایت را ارتقا دهید.

کلمه کلیدی مناسب انتخاب کنید

اولین قدم در سئو سایت دفتر حقوقی شما، انتخاب بهترین کلمه کلیدی برای گرفتن بیشترین تاثیر مثبت است. عبارات کلیدی جزیی تر و بلند تر نسبت به اصلاحات عامتر برای شروع مناسب ترند. به عنوان مثال، عبارت کلیدی وکیل در تهران خیلی کلیست. در حدود فقط 30 هزار وکیل فقط در تهران وجود دارد. بنابر این این کلمه به شما کمکی نمی کند. در عوض می توانید بر روی تخصص خود تمرکز کرده و عبارت کلیدی مانند وکیل طلاق در تهران را به عنوان عبارت کلیدی سایت انتخاب کنید.

بررسی کنید که موسسات حقوقی رقیب در چه عباراتی رتبه خوبی کسب کرده اند

حال که کلمه کلیدی را انتخاب کرده اید به جستجوی آن بپردازید و سایت های رقیبتان را پیدا کنید. با این کار مستقیما به سراغ رقبا بروید و سایتشان را آنالیز کنید. ببینید که آنها چه استراتژی هایی را در سایت خود پیاده کرده اند که توانسته اند رتبه بالایی کسب کنند.

وبسایت خود را برای دستگاه های موبایل بهینه سازی کنید

تعداد افرادی که با دستگاه های موبایل خود به جستجو در اینترنت می پردازند، هر روز در حال افزایش است. بارگذاری سریع و صحیح وبسایت حقوقی شما در دستگاه های موبایل کاملا ضروری به نظر می رسد. به علاوه نمایش صحیح موبایلی سایت به عنوان یکی از پارامترهای گوگل به شمار می رود. سایتی که دارای نسخه موبایلی خوبی نیست در قعر جستجو قرار می گیرد.

حتی اگر تمام فاکتورهای سئو را رعایت کنید اما سایت شما در دستگاه ای موبایل خوب نمایش داده نشود، باز هم سئو سایت بی نتیجه می ماند.

کلمات کلیدی صفحه اول سایت را سئو کنید

بعد از انتخاب کلمه کلیدی مطمئن شوید که صفحه اول سایت با این کلمات هماهنگ است و به اندازه کافی در متن صفحه و عنوان آن وجود دارد. همچنین متا تگ توضیحات، تگ H1 و تصاویر سایت را از یاد نبرده و به صورت صحیحی آن ها را بهینه سازی و سئو کنید.

بر اساس دیگر کلمات کلیدی پست هایی منتشر کنید

موتورهای جستجو سایت شما را بر اساس میزان اطلاعات و کلمات کلیدی آن، امتیاز می دهند. هر چه بیشتر حول یک کلمه کلیدی مطالبی متشر کنید، رتبه سایت شما در آن کلمه بالاتر خواهد بود. با استفاده از وبلاگ نویسی و ایجاد صفحات جدید، در مورد دیگر عبارات کلیدی مرتبط نیز نوشته های بنویسید و آن ها را منتشر کنید.

هر کلمه کلیدی نیز چند باری در پست می بایست تکرار شود تا گوگل رتبه خوبی به آن بدهد. با یک حساب سر انگشتی به دستورالعمل زیر در تعداد دفعات استفاده از کلمه کلیدی در هر صفحه می رسیم.

  • 3 تا 5 تکرار به ازای 500 کلمه
  • 5 تا 10 تکرار به ازای 1000 کلمه
  • 10 تا 15 تکرار به ازای 1500 کلمه
  • 15 تا 20 تکرار به ازای 2000 کلمه

هر صفحه سایت موسسه حقوقی شما می بایست در یک کلمه کلیدی مشخصی ایجاد و طبق دستور العمل بالا در متن تکرار شده باشد.

استراتژی مناسب در سئو سایت موسسه حقوقی باعث بهبود کسب و کار می گردد

با راه انداری پروسه سئو سایت موسسه تان می توانید موکلان زیادی پیدا کرده و کسب و کار خود را ارتقا دهید. وکیلان عزیز می توانند با استفاده از خدمات سئو سایت تیم ما از مزایای داشتن سایت برای خود بهره مند شوند و درامد خود را افزایش دهند. کسب و کارهای اینترنتی روز به روز در حال ارتقا هستند و در صورتی که می خواهید در این مسیر عقب نمانید هر چه زودتر کسب و کار خود را در محیط وب معرفی کنید.

به سئوگرافی خوش آمدید

ما آماده انجام خدمات سئو برای شما هستیم

 
اطلاعات تماس
 

ایمیل:

info@seography.ir

 

تلفن:

021 88 17 21 31

 

آذرس:

تهران خیابان مطهری خیابان میرعماد کوچه چهارم پلاک 13 واحد 1

 
دی ان ان